Właśnie kupiłeś nowego iPada i chcesz wiedzieć, jak używać go ze wszystkimi jego aplikacjami i gadżetami.

Świetny! Jest wiele do poznania, więc na początek rozważ poniższe pomocne rady. Będziesz go używać do wszystkiego w mgnieniu oka.Opinie użytkowników są na ogół niezwykle dokładne w reprezentacji jakości aplikacji. Oczywiście musisz upewnić się, że jest więcej niż jedna lub dwie recenzje, ale jeśli są i jeśli aplikacja ma cztery lub pięć gwiazdek, powinieneś być gotowy.Możesz ponownie uruchomić iPada, gdy się zawiesi, wykonując miękki reset. Aby wykonać miękki reset, musisz jednocześnie przytrzymać przycisk home i przycisk zasilania przez kilka sekund. Zobaczysz, że ekran stanie się czarny, a następnie pojawi się białe jabłko. Aby wymusić zamknięcie aplikacji, przytrzymaj przycisk ekranu głównego przez kilka sekund.Procent pozostałej baterii rzadko jest dokładny. Możesz wyłączyć tę funkcję, przechodząc do zakładki Ogólne w ustawieniach i dotykając użycia. Będziesz wtedy mógł wyłączyć funkcję procentu baterii. Twój iPad wyświetli baterię o określonym poziomie mocy bez obliczania wartości procentowej.Istnieje funkcja, której możesz użyć w telefonie, która usunie wszystkie dane z telefonu, jeśli ktoś wprowadzi poprawne hasło. Chociaż może się to wydawać dobrym pomysłem, bądź ostrożny. Możesz samodzielnie wprowadzić błędne hasło i stracić wszystkie informacje.Jeśli denerwują Cię powiadomienia o dołączeniu do sieci Wi-Fi, po prostu się ich pozbądź. Istnieje karta, którą możesz wybrać, aby uniemożliwić iPadowi proszenie o dołączenie do sieci. Wybierając tę ??opcję, nigdy więcej nie będą Cię niepokoić zaproszenia.Aby zabezpieczyć swoje dane osobowe na wypadek, gdyby obawiałeś się nieautoryzowanego dostępu, możesz skonfigurować swoje hasło tak, aby wszystkie dane zostały usunięte po określonej liczbie nieudanych prób. Opanuj swojego iPada w kilku prostych krokach

To pozbędzie się wszystkiego z telefonu, jeśli ktoś nie będzie w stanie rozszyfrować kodu 10 razy z rzędu.Czy ciągle denerwuje Cię Autokorekta na iPadzie? Wypróbuj tę sztuczkę w przyszłości.

Po zakończeniu wpisywania słowa dotknij go w obszarze sugestii. Zapewni to, że otrzymasz to, co wpisałeś, zamiast sugerowanego słowa Autokorekty, które zostanie automatycznie wstawione po naciśnięciu spacji.Czy musisz przełączyć się z jednej aplikacji na drugą? Powinieneś aktywować gesty wielozadaniowości w ogólnej zakładce ustawień. Będziesz wtedy mógł przesuwać palcem w lewo lub w prawo, aby przełączać aplikacje, przesuń palcem w górę, aby zobaczyć pasek wielozadaniowości i uszczypnij palce, jeśli chcesz uzyskać dostęp do domu.Poćwicz pisanie na iPadzie. Jedną z najtrudniejszych rzeczy, do których można się przyzwyczaić na iPadzie, jest pisanie na klawiaturze cyfrowej. Dla większości ludzi wydaje się to dziwne, ale możesz się do tego przyzwyczaić dzięki praktyce. Usiądź na kilka minut każdego dnia i po prostu wpisz swój ulubiony program do edycji tekstu. Wkrótce poczujesz się jak w domu.Czy kliknięcie przycisku Zakładki doprowadza Cię do szału? Rozwiąż ten problem, włączając pasek zakładek na stałe. Zacznij od Ustawień, a następnie wybierz Safari. Zobaczysz opcję, aby zawsze wyświetlać pasek zakładek. Włącz go do pozycji włączonej.Twój iPad będzie Twoim przyjacielem, zarówno jeśli chodzi o rozrywkę, jak i biznes. Może robić tak wiele różnych rzeczy i nadszedł czas, abyś zaczął zbierać korzyści. Upewnij się, że nadal będziesz zdobywać więcej informacji, ponieważ wiele innych firm codziennie obsługuje tłumy iPadów.