Kwas hialuronowy w zastrzykach jest używany do usuwania zmarszczek mimicznych, wypełniania bruzd wokół nosa, ust i na czole, a także do powiększenia okolic warg i policzków.

Wypełniacz wykonany jest z kwasu hialuronowego, a jego gładka formuła łatwo integruje się ze skórą, zapewniając naturalny wygląd bez grudek i guzków. Nawilża również skórę, aby wyglądała świeżo i młodzieńczo.

Nie trzeba poddawać się operacji plastycznej aby usunąć zmarszczki

Bezpieczne usuwanie zmarszczek zastrzykami z kwasu hialuronowego

Zastrzyki z kwasu hialuronowego są odpowiednim rozwiązaniem jako wypełniacz do usuwania zmarszczek wokół ust, korygowania bruzd nosowo-wargowych, likwidowania zmarszczek palacza, wygładzania i redukcji drobnych zmarszczek w kącikach ust i oczu, a także na czole. Kwas hialuronowy jest również stosowany jako wypełnienie obszarów twarzy z niewielką utratą objętości i jędrności skóry. Podobnie jak w przypadku każdego wypełniacza lub innego rodzaju kuracji przeciwzmarszczkowej, ważne jest, aby udać się na zabieg do doświadczonego i kompetentnego lekarza posiadającego dużą wiedzę.

Umówienie się na konsultację z estetykiem pomoże upewnić się, że jest to odpowiedni specjalista do współpracy i da ci pewność, że otrzymasz najbezpieczniejsze i najlepsze wyniki zabiegu usuwania zmarszczek. Po zabiegu może wystąpić lekki ból, obrzęk i zasinienie w miejscu wkłuć, ale te objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni do tygodnia. Można od razu wrócić do pracy i wykonywania swoich obowiązków, nie zaleca się tylko korzystania z siłowni, sauny przez kilka dni, trzeba również unikać ekspozycji na słońce. Należy również unikać innych zabiegów na twarz i masaży przez co najmniej dwa tygodnie po zabiegu. Efekty nie są trwałe i utrzymują się od kilku miesięcy o około roku, a w tym czasie organizm naturalnie wchłonie kwas hialuronowy.

Zabieg taki jak usuwanie zmarszczek rozpoczyna się od nałożenia miejscowego środka znieczulającego na leczony obszar, aby procedura była jak najbardziej komfortowa dla pacjenta. Następnie wstrzykuje się wypełniacz z kwasu hialuronowego w wybrane obszary za pomocą bardzo cienkiej igły. W zależności od liczby iniekcji i wielkości miejsca zabieg trwa od 15 minut do pół godziny.