Szukasz nowoczesnego, stylowego, ekonomicznego sposobu na odświeżenie wyglądu swojego domu lub biura, rozwiązaniem mogą być dekoracje ścienne wykonane z metalu.

Metalowe dekoracje ścienne szybko stają się popularną opcją dla osób, które chcą dodać niepowtarzalny akcent do wystroju swojego domu. Możemy instalować dekoracje z metalu na ścianach dowolnych pomieszczeń, jak salon, jadalnia, kuchnia, pokój dziecięcy, biuro, przedpokój.

Wprowadź dekoracje z metalu do swojego wnętrza

Dekoracje ścienne metalowe dostępne są w różnorodnych kształtach

Metalowe dekoracje ścienne są bez wątpienia piękne i wszechstronne, tworzą niezrównany centralny punkt przyciągający wzrok. Dodatkowo metalowe dekoracje ścienne są dostępne w różnych wykończeniach, kolorach i wzorach. Możemy w ten sposób dobrać dekorację ściany do pozostałego wystroju pomieszczenia. W ofercie znajdziemy różnorodne dekoracje ścienne z metalu, jak zegary, wieszaki na klucze, dekoracje w kształcie zwierząt, natury, kształty geometryczne, mapy, napisy i wiele innych.

W porównaniu do innych form dekoracji, jak obrazy, grafika, naklejki ścienne wzory do malowania czy tapety, dekoracje ścienne z metalu są łatwe do powieszenia. Dekoracje wycinane są przy użyciu specjalistycznych narzędzi, które pozwalają na uzyskanie dowolnego kształtu. W rezultacie większość metalowych dekoracji ściennych odbiega od konwencjonalnego formatu prostokąta. Ze względu na fakturę i kształt metalowej grafiki ściennej, powieszenie na ścianie za pomocą śrub, gwoździ czy przyklejanych haczyków jest łatwe.

Metalowe dekoracje są solidne i trwałe i można je przenosić i wieszać praktycznie w dowolnym miejscu bez ryzyka uszkodzenia. Z pewnością jest to ciekawa alternatywa dla zwykłych obrazów i grafik na ścianach. Wysokiej jakości metalowe dekoracje ścienne wyróżniają się tym, że uzupełniają dowolny styl dekoracji. Mogą wyglądać elegancko i nowocześnie w minimalistycznym współczesnym stylu lub podkreślać rustykalny; staromodny wystrój. Metalowe dekoracje ścienne zazwyczaj dobrze komponują się z pokojami monochromatycznymi i jasnymi ze względu na naturalne ciemne odcienie metalu.