W dzisiejszych czasach technologia rozwinęła się bardziej niż kiedykolwiek.

Z nową linią telefonów, które pojawiają się regularnie, konkurencja jest ostra. Jednak iPhone zawsze był o krok do przodu i przez wiele lat zapewniał klientom satysfakcjonującą obsługę. Wystarczy spojrzeć w przyszłość, aby dowiedzieć się więcej o iPhonie i jego niesamowitych funkcjach.Oszczędzaj czas podczas wysyłania wiadomości tekstowych na iPhonie, dwukrotnie dotykając spacji. Ten szybki skrót automatycznie zakończy zdanie kropką, a następnie rozpocznie nowe zdanie. Pierwsza litera nowego zdania zostanie automatycznie zamieniona na wielką. Ta sztuczka jest idealna do długich tekstów i każdego, kto jest w ruchu.Skorzystaj z funkcji pogody na iPhonie, aby poznać prognozę na następny tydzień. Ta funkcja pozwala wybrać konkretne miasto, w którym mieszkasz, oraz inne obszary, które pomogą Ci lepiej zorientować się w pogodzie w danym obszarze.Pobierz i zarejestruj się w aplikacji Znajdź mój iPhone. Ta nieoceniona aplikacja pomoże Ci zlokalizować iPhone’a w przypadku jego zgubienia lub kradzieży. Ta aplikacja pozwala nie tylko wyświetlać wiadomość na ekranie lub powodować wyjątkowo głośny dzwonek telefonu, ale także umożliwia wyczyszczenie danych lub zablokowanie telefonu ze zdalnej lokalizacji.Za pomocą iPhone’a możesz szybko robić zdjęcia telefonem. Po przesunięciu, aby odblokować telefon, naciśnij aplikację aparatu na ekranie blokady i otwórz ją, aby użyć aparatu. Ta funkcja ułatwia szybkie robienie zdjęć i nigdy nie przegapisz żadnego wspomnienia.Jeśli obawiasz się utraty iPhone’a, zarejestruj się w bezpłatnej usłudze Znajdź mój iPhone. Umożliwi to wykorzystanie GPS telefonu do zlokalizowania miejsca, w którym znajduje się telefon. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Następnie możesz sprawić, by telefon zadzwonił (abyś mógł go znaleźć, jeśli jest blisko Ciebie) lub możesz zablokować i wyczyścić dane telefonu, jeśli został skradziony.Czy kiedykolwiek chciałeś szybko przejść na górę strony? Zamiast próbować przewijać w górę, kliknij pasek stanu u góry ekranu.

W większości aplikacji na iPhone’a (w tym Safari, poczta i kontakty) szybko przeniesiesz się z powrotem na górę dowolnej strony, na której się znajdujesz.Jeśli zastanawiasz się nad sprzedażą swojego iPhone’a, pamiętaj o usunięciu wszystkich jego ustawień i zawartości, zanim to zrobisz, aby chronić swoją prywatność. Jest na to prosty sposób. Kliknij przycisk ustawień swojego iPhone’a i przejdź do sekcji Ogólne. U dołu tego ekranu znajduje się obszar Resetuj, w którym znajduje się przycisk, który pozwala usunąć wszystko z telefonu, w tym ustawienia.Możliwość kupowania książek Kindle bezpośrednio z aplikacji Kindle na iPhonie była ofiarą niedawnej bitwy Apple-Amazon. Nie martw się, nadal możesz używać iPhone’a do kupowania książek bez korzystania z komputera. Po prostu użyj Safari, aby przejść do Amazon i kupić kolejną lekturę w taki sam sposób, jak na komputerze domowym. Pamiętaj, aby wybrać swój iPhone w menu „wyślij do”!Czy potrzebujesz tworzyć foldery, aby uporządkować swoje e-maile? Telefony iPhone nie obsługują tej funkcji, ale do tworzenia folderów można używać konta e-mail IMAP. Uzyskaj dostęp do serwera IMAP i utwórz różne foldery. Zapisz swoje e-maile w różnych utworzonych folderach: powinno to pomóc w śledzeniu ważnych wiadomości.Zdecydowanie istnieją funkcje, które iPhone ma, o których nie wiedziałeś przed przeczytaniem tego artykułu. Prawda jest taka, że ​​prawdopodobnie jest jeszcze więcej rzeczy, o których nawet nie wiesz. To właśnie jest tak wspaniałe w iPhonie, że dostępna jest dla niego ogromna ilość technologii. Więc chwyć swój już dziś i bądź częścią tej ewolucyjnej historii rozwoju telefonów komórkowych.