Wśród wiodących przewlekłych chorób dotykających populację USA, alergie plasują się na piątym miejscu! Jeśli jesteś jednym z wielu Amerykanów cierpiących na przerażające objawy alergii, czytaj dalej! W tym artykule znajdziesz rozsądne porady dotyczące kontrolowania i przezwyciężania alergii, abyś mógł przejść do lepszych rzeczy.Jeśli jesteś jednym z milionów osób cierpiących na alergie, prawdopodobnie powinieneś wymieniać filtry powietrza w klimatyzatorze co miesiąc.

Producenci zwykle mówią, że należy zmieniać co trzy miesiące, ale jeśli masz problem z alergią, powinieneś robić to częściej, aby upewnić się, że wszystkie alergeny są uwięzione przed rozproszeniem w domu.Jeśli cierpisz na alergie, wybierz odkurzacz z jednorazowymi workami. Chociaż te odkurzacze są mniej idealne dla środowiska, wydają się być lepsze dla alergików, ponieważ zatrzymują w środku kurz, łupież, pyłki i inne elementy, zamiast narażać Cię na czynniki drażniące podczas opróżniania kanistra do kosza.Poznaj rośliny ogrodowe, na które jesteś uczulony i sprawdź kalendarz! Powinieneś znać te informacje, jeśli możesz planować zajęcia na świeżym powietrzu. W ten sposób możesz zaplanować je, w które dni powinieneś brać lek na alergię lub pakować go na cały dzień.Oglądaj lokalną prognozę pogody, aby sprawdzić, czy pyłek jest wysoki na ten dzień. Jeśli tak, najlepiej skrócić czas spędzany na świeżym powietrzu. Jeśli chcesz wyjść na zewnątrz, upewnij się, że nie jest to między godziną 5 a 10 rano. Jest to czas, kiedy pyłek jest wysoki.Większość kaszlu jest spowodowana jakąś formą reakcji alergicznej, ale wiele osób automatycznie próbuje leczyć ten problem za pomocą środków przeciwkaszlowych. Jednak alergiczny kaszel to sposób, w jaki układ oddechowy rozbija się i usuwa śluz. Tłumienie kaszlu utrudnia organizmowi skuteczne zwalczanie objawów alergii.Jeśli doświadczasz alergii i po prostu nie możesz ćwiczyć i ćwiczyć na świeżym powietrzu w szczycie sezonu alergicznego, powinieneś rozważyć pójście na siłownię lub zapisanie się na siłownię, aby mieć alternatywę dla ćwiczeń na świeżym powietrzu. Jest kilka siłowni, które nie wymagają podpisywania umowy.Jeśli Twoje dziecko często skarży się na objawy, takie jak zatkany nos lub częste kichanie, przyczyną mogą być alergie. Szukasz informacji o zwalczaniu alergii? Sprawdź te wskazówki!

Z biegiem czasu problemy te mogą utrudnić dziecku osiąganie dobrych wyników w klasie lub osiągnięcie pełnego potencjału.

W takich przypadkach terapia alergiczna może powodować znaczną różnicę w samopoczuciu i zachowaniu dziecka.Jeśli jesteś uczulony na sierść zwierząt, wyznacz przynajmniej jeden obszar w domu jako strefę „wolną od zwierząt”�. Twoja sypialnia to najbardziej oczywisty wybór. Utrzymanie tego obszaru w czystości i wolne od wtargnięć przez twoich owłosionych przyjaciół może znacznie złagodzić objawy alergii. Alternatywą jest oczywiście wyznaczenie jednego obszaru, w którym może przebywać Twój zwierzak.Dobrym sposobem na zmniejszenie narażenia na alergeny jest zamykanie okien i drzwi rano i wieczorem. Wiele z powszechnych alergenów osiąga szczyt w tych porach dnia. Większość alergenów zewnętrznych to pyłki. Naturalne źródła, takie jak pyłki, są o tych porach dnia na najwyższym poziomie.Jadąc do szkoły lub pracy w szczycie sezonu alergicznego, ustaw klimatyzator pojazdu na „recyrkulację”. To ustawienie oczyszcza i chłodzi powietrze bez wciągania pyłków i zarodników z zewnątrz. Za każdym razem, gdy bierzesz samochód na wymianę oleju, poproś mechanika o wymianę filtra powietrza.Mamy nadzieję, że w tym artykule znajdziesz kilka bardzo pomocnych wskazówek i wskazówek dotyczących kontrolowania alergii i wszystkich towarzyszących jej objawów. Przy tak wielu cierpiących, to dziwne, że nie znaleźli jeszcze lekarstwa, ale zanim to zrobią, masz przydatne rady, na których możesz polegać.