Shoper to narzędzie wspierające przedsiębiorców, pozwalające na integrację z platformami sprzedażowymi, sklepami internetowymi takimi jak eBay, Amazon, Allegro. Warto wspomnieć, że zostało stworzone przez Polaków! Podobnie jak ErpBox – system, który pozwala na spięcie tych wszystkich kanałów sprzedażowych w jednym miejscu – dla pełnej kontroli nad zarządzaniem sprzedażą.

Integracja Shoper + Allegro + eBay + Amazon – oszczędność czasu, satysfakcja gwarantowana

Allegro to serwis sprzedażowo-aukcyjny istniejący na polskim rynku od wielu lat. Zyskał wielką popularność, dlatego w miarę upływu czasu wprowadzane są na nim innowacyjne rozwiązania. Mają one na celu zwiększenie satysfakcji wśród użytkowników: zarówno wśród klientów, jak i sprzedawców.

Jedną z takich innowacji jest możliwość zintegrowania Shoper + Allegro w ErpBox (czytaj więcej: https://www.erpbox.pl/shoper-allegro-ebay-amazon-integracja-pelna-korzysci/). Jest to spore ułatwienie pracy (wszystko znajduje się w jednym miejscu), a także bardzo duża oszczędność czasu. Zadowalający wydaje się fakt, że istnieje możliwość przetestowania tego narzędzia bezpłatnie. Masz 14 dni na podjęcie ostatecznej decyzji o dalszym korzystaniu z Shopera (i integrowaniu go z Allegro).

Jakie są plusy integracji Shoper + Allegro w ErpBox?

  • łatwe oraz intuicyjne, szybkie wystawianie aukcji w serwisie

  • sprawdzanie stanów magazynowych oraz bieżące wprowadzanie zmian

  • przeniesienie aukcji z serwisu aukcyjnego do sklepu internetowego oraz przygotowanie kart produktu, działów (kategorii) na podstawie danych, które zostały zaimportowane

  • praca z zamówieniami, które zostały złożone za pomocą kanałów sprzedaży internetowej (ich wysyłka)

Nie warto zwlekać – połącz Shoper, Allegro i inne platformy sprzedażowe

Integracja Shoper Allegro, eBay, Amazon z pewnością pozytywnie wpłynie na popularność sklepu internetowego, który zdecydował się na jej wdrożenie. Pozwoli ona na lepszą kontrolę składanych zamówień, zmniejszy ryzyko wystąpienia błędów powodowanych przez czynnik ludzki (roztargnienie, pomyłka itp.). Daje więc naprawdę wiele możliwości, z jakich warto korzystać tym bardziej, iż dla korzystających z tego systemu nowych użytkowników ErpBox przewidział kilkutygodniowy okres darmowych testów – bez zobowiązań co do dalszego korzystania z programu, ale za to z dostępem do niemal wszystkich funkcjonalności. Warto więc się tym bliżej zainteresować i zacząć sprzedawać prościej, szybciej, wygodniej i z większą skutecznością.To się po prostu naprawdę opłaca i daje możliwości rozwoju.