Wiele osób dyskutuje o tym, jak ważna jest zielona energia dla lepszego środowiska i przyszłości.

Jednak wiele osób nie ma ochoty na rozwiązania lub pomysły, które mogą pomóc im żyć bardziej ekologicznym stylem życia. Ten artykuł zawiera liczne wskazówki dla osób zainteresowanych zielonym życiem.Użyj zasłon, które pomogą Ci zachować zieleń. Jeśli jest lato i chcesz, aby w pokoju było chłodno, zaciągnij zasłony w ciągu dnia, aby nie świeciło słońce. Jeśli jest zima, a chcesz, aby w pokoju było ciepło, rozsuń zasłony i wpuść słońce Twój pokój.Kup pudełko torebek Ziplock wielkości kwarty i wykorzystaj je do przygotowania własnych przekąsek. Niezależnie od tego, czy lubisz trochę trailowej mieszanki, Chex Mix, czy smaczną babeczkę, możesz użyć tej torby i wyprać ją, gdy wrócisz do domu, aby użyć następnego dnia. Utrzymuj swoje przekąski w stanie ekologicznym, myjąc i ponownie używając tych torebek jako przekąsek, dopóki nie będą zbyt zużyte.Upewnij się, że Twój dom jest całkowicie zabezpieczony przed przeciągami, jeśli chcesz żyć ekologicznie i korzystać z zielonej energii. Okna i drzwi są twoimi największymi winowajcami wypuszczania gorącego i zimnego powietrza z domu. Więc zamknij je i zacznij oszczędzać pieniądze.Wyłącz komputer, gdy go nie używasz. Obejmuje to wszystko, co jest podłączone do komputera, takie jak drukarka. Gdy są włączone, nawet w trybie hibernacji, pobierają prąd. Po zakończeniu przeglądania lub pracy wyłącz komputer i wyłącz wtyczkę paska, aby oszczędzać energię elektryczną.Oszczędzaj energię i ciężko zarobione pieniądze, używając pralki i zmywarki tylko wtedy, gdy masz pełny wsad. Mały ładunek zużywa tyle samo energii, co pełny ładunek i osiąga znacznie mniej energii. Pozwól praniu nałożyć się na kolejny dzień lub dwa, aby zmaksymalizować oszczędności i wydajność. Zastanów się również nad suszeniem ubrań na zewnątrz na sznurku, jeśli jest to dozwolone w Twojej okolicy. Proste rzeczy, które możesz zrobić, aby wykorzystać zieloną energię

Świeży zapach na świeżym powietrzu jest nie do pobicia, a jeśli ograniczysz korzystanie z suszarki, zaoszczędzisz na rachunkach za media.Przeciętna pralka zużywa dużo gorącej wody.

Może zużyć ponad 30 galonów na każdy ładunek. Ogranicz zużycie gorącej wody, myjąc w zimnej wodzie. Wiele osób zmaga się z tym, ponieważ nalegają, aby woda była ciepła. Jeśli jesteś jednym z nich, spróbuj wymienić swoją maszynę na jednostkę Energy Star. Wiele nowoczesnych detergentów bardzo dobrze czyści ubrania w niskich temperaturach.Zwróć uwagę na termostat w swoim domu. Zainstalowanie programowalnego termostatu ułatwia śledzenie temperatury w domu i zmniejszanie ogrzewania, gdy nie ma Cię w domu. Od 1 do 3 procent kosztów energii można obniżyć za każdy stopień odrzucenia!Izolacja domu może okazać się bardzo pomocna w zmniejszeniu zużycia energii w domu. Izolacja może pomóc w utrzymaniu ciepła w domu podczas mroźnych zimowych miesięcy. Dodatkowo zapobiega przedostawaniu się ciepła do domu w okresie letnim. Jeśli w Twoim domu brakuje izolacji, upewnij się, że włożysz jej więcej.Odpowiedzialny recykling elektroniki to świetny sposób na maksymalizację zasobów. Kiedy ludzie myślą o zielonej energii, myślą o alternatywnej energii. Jednak równie ważne jest maksymalne wykorzystanie zasobów nieodnawialnych, z których korzystamy, jak i minimalizacja naszego zużycia. Recykling elektroniki zapobiega niepotrzebnemu zanieczyszczaniu składowisk, a także ponownie wykorzystuje zasoby nieodnawialne.Jak wspomniano na początku tego artykułu, zielona energia wzbudziła spore zainteresowanie w mediach i wśród zwykłych ludzi. Niestety, niektórzy ludzie nie są pewni, w jaki sposób mogą wprowadzić zielone zmiany, aby żyć bardziej zrównoważonym życiem. Ten artykuł zawierał sugestie dla osób dbających o środowisko i współczujących.