Nowoczesne rozwiązania dotyczące telemetryki pojazdów znajdują zastosowanie przy okazji monitorowania przedsięwzięć realizowanych przez floty transportowe.

Jakkolwiek kiedyś stosowanie takich rozwiązań było egzotycznym przedsięwzięciem zarezerwowanym dla wysoce specjalistycznych służb i jednostek, to dzisiaj również i my możemy wykorzystać zalety podobnej realizacji.

Program do zarządzania flotą pojazdów - DBK Fleet Management

Wygodne nadzorowanie pracy floty z poziomu komputera

Możemy skontaktować się i nawiązać współpracę ze stosowną firmą, która dysponuje doskonale zorganizowanym zapleczem technicznym dającym możliwość realizowania szerokiego spektrum działań telemetrycznych na całej flocie pojazdów jednocześnie. Korzyści wynikające z podobnej realizacji są liczne i mogą przełożyć się wiele modernizacji dotyczących sposobu pracy naszych rozwiązań. Możemy natknąć się na gamę opcji pozwalających na przykład kontrolować na bieżąco kondycję techniczną pojazdów i wypatrzeć z dużym wyprzedzeniem wszelkie nadchodzące poważniejsze usterki zanim to będą one rzeczywiście mogły przysporzyć poważniejszych kłopotów. Mowa jest tutaj na przykład o sytuacji w której to nadchodzącą usterkę uda nam się wypatrzeć zanim jeszcze spowoduje ona przerwanie realizacji zlecenia i pracę pojazdu, utrudniając ogromnie zarówno dostarczenie go do punktu naprawczego jak i także przysporzenie niezbędnych napraw.

Inną korzyścią, która wiąże się z podobną telemetryką będzie chociażby na przykład to, iż obserwując styl pracy różnorakich kierowców będzie wiadomo czarno na białym, których z nich powinniśmy skierować chociażby na dodatkowe szkolenia sprzyjające ekonomicznej jeździe. Mając więc do czynienia z podobnymi informacjami z pewnością będziemy mogli uzyskać grunt pod wprowadzanie korzystnych zmian do pracy naszej floty jednostek jakie spowodują, że będzie ona wydajniejsza. W ten sposób Program do zarządzania flotą pojazdów – DBK Fleet Management będzie naszym sposobem na wprowadzanie daleko idących ulepszeń do codziennej pracy, na czym wiele zyskamy.