Peeling kawitacyjny to najlepszy sposób na odświeżenie twarzy i uzyskanie nowego, młodszego wyglądu, gdy nie masz czasu na przygotowanie skóry na ważne wydarzenie, a mimo to chcesz wyglądać wspaniale.

Jeśli masz problem z tłustą skórą, powinieneś połączyć ultradźwiękowy peeling z mechanicznym oczyszczaniem twarzy, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Ta procedura jest również odpowiednia dla skóry suchej i dojrzałej, ze zmarszczkami, przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi. Peeling kawitacyjny pomaga również, jeśli zmagasz się z trądzikiem różowatym, poprawiając stan skóry w znacznym stopniu. Bardzo ważne jest, aby do wykonywania zabiegu używać wyłącznie wysokiej jakości urządzenia wielofunkcyjnego. Pamiętaj, że ostateczny wynik zależy od wyposażenia technicznego gabinetu, a także od kompetencji zawodowych kosmetologa. Na czym polega peeling kawitacyjny

Efekt peelingu zapewnia obróbka powierzchni skóry falami ultradźwiękowymi o określonych parametrach.

Fale te są w stanie przenikać przez skórę tak głęboko, jak terapeuta zwiększa przepływ krwi i limfy oraz zapewniać odpowiednie wnikanie w głąb skóry składników odżywczych z używanych preparatów. Ultradźwięki ogrzewają naskórek i tkankę tłuszczową, zapewniając delikatne oczyszczanie powierzchni skóry z zanieczyszczeń, zaskórników i plam pigmentacyjnych oraz zapewniając odpowiedni koloryt i zdrowie skóry. Wibracja działa jak mikromasaż, wykazując silny efekt ujędrniający, gdy jest stosowany z serum odmładzającym. Ciągłe fale wywołane intensywnymi wibracjami rozpoczynają proces kawitacji za pomocą specjalnego żelu lub wody, co sprzyja zerwaniu wiązań molekularnych w zrogowaciałej warstwie skóry. Proces ten dotyczy tylko starych komórek naskórka, otwierając pory, usuwając nadmiar sebum, promując regenerację tkanek i aktywując metabolizm komórkowy. Na peeling Kraków warto umówić się do renomowanego salonu kosmetycznego, aby był on fachowo przeprowadzony i w odpowiedni sposób. Efektem peelingu kawitacyjnego jest odsłonięcie młodszej i zdrowej skóry na twarzy, pozbawionej zmarszczek, przebarwień, blizn i innych uszkodzeń.