Rodzicom, którzy oglądają się w tym momencie za odpowiednim przedszkolem dla swojego dziecka – mowa o Sosnowcu, chcemy polecić bardzo serdecznie Niepubliczne Przedszkole.

Można śmiało powiedzieć, że jeśli są Państwo tymi rodzicami, którym mocno zależy na tym by wysłać swoją pociechę do przedszkola cechującego się odpowiednim standardem, to bez wątpienia złożenie wizyty na stronie internetowej ma duży sens. Możemy zagwarantować świetne warunki – najlepsze w całym mieście. Wszyscy nasi podopieczni czują się u nas w pełni bezpiecznie oraz beztrosko. Trzeba dodać, że nasze przedszkolanki bardzo umiejętnie zwykły podchodzić do dzieciaków, ogólnie swojej profesji, dzięki czemu opieka jest u nas po prostu najznakomitsza. Proszę również zwrócić uwagę na kwestie żywnościowe – Państwa dziecko w czasie dnia ma dostęp do smacznego jedzenia – mowa o czterech posiłkach, naturalnie zdajemy sobie sprawę, że naszym zadaniem jest to, aby jedzenie było smakowite, lecz również zdrowe oraz dostosowane do wymagań poszczególnego podopiecznego.

Na uwagę zasługuje także to, iż Akademia Pana Kleksa to takie przedszkole, które stawia na edukację.

Mówimy o edukacji podstawowej – między innymi komunikacyjnej bądź społecznej, lecz na wielką uwagę zasługują także zajęcia dodatkowe: nauka angielskiego, zajęcia teatralne, gimnastyka korekcyjna, etc. W dużym uproszczeniu – jeżeli szukacie Państwo przedszkola położonego w Sosnowcu, tego przedszkola, które jest na poziomie, to gorąco zapraszamy do kontaktu z nami. Jeśli szukasz odpowiedniego miejsca dla swojego dziecka to szybko zapoznaj się z tą ofertą, przyjdź sprawdź jak działamy, zdamy na każde pytania i wątpliwości.