Biura księgowe działają nie tylko w Polsce, ale również w Londynie. Ciekawe jest to, że obsługują nawet Polaków.

I nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Co więcej, na brak klientów nie narzekają, a wśród nich są zarówno osoby prywatne, jak też firmy. Wybór jest całkiem duży i każdy może znaleźć firmę, która sprosta jego oczekiwaniom. Warto więc przyjrzeć im się z bliska i przede wszystkim wyjaśnić, jak działają polskie biura w Londynie.

W zasadzie pomiędzy biurem księgowym działającym w Polsce a tym w Londynie, nie ma znaczących różnic. Każde z nich obsługuje klientów w zakresie księgowości. Z tym że służą zarówno mieszkańcom Londynu, jak i Polakom, którzy tylko prowadzą tam swój biznes. Obsługują osoby prywatne, firmy i korporacje. Profesjonalne biura księgowe świadczą wysokiej jakości usługi, a w tym nawet prowadzenie dochodzeń finansowych, czy obsługę firm międzynarodowych. Wszystko to dzięki doświadczeniu i wiedzy księgowych, których zatrudnia. Dobre biura oferują praktycznie wszystkie usługi księgowe, a także doradztwo finansowe i biznesowe.

Zajmują się nawet rejestracją spółek, doradztwem w sprawach księgowych, a także odpowiadają za rachunkowość oraz rozliczenia podatku dochodowego i VAT. Niektóre biura działają wyłącznie stacjonarnie. Są jednak też takie, które oferują usługi przez internet. Zajmują się też doradztwem za pośrednictwem telefonu. Dzięki temu, jeśli przykładowo Polak prowadzący firmę w Londynie przebywa aktualnie w Polsce, może skontaktować się z biurem za pośrednictwem maila lub telefonu i w ten sposób załatwić wszystkie sprawy. Jest to bardzo wygodne. Biuro to, z uwagi na to, że działa w Londynie, doskonale orientuje się w tamtejszym prawie i zna wszelkie zasady prowadzenia rachunkowości i innych formalności związanych z firmą. Nic więc dziwnego, że i Polacy chętnie korzystają z ich usług.

Działalność prowadzone przez londyńskie biura rachunkowe koncentruje się na osobach prywatnych i firmach. W tym również na Polakach. Usługi świadczą na różne sposoby, za pośrednictwem sieci, telefonu i stacjonarnie. Jedno z takich biur kryje się pod hasłem ksiegowy Londyn.