W dzisiejszych czasach wiele osób prywatnych oraz firm prowadzi własne profile na portalu społecznościowym Instagram.

Jest to serwis, dzięki któremu można promować swoje zdjęcia, różne nagrania filmowe, własne poglądy, twórczość czy też działalność gospodarczą. Nic więc dziwnego, że dla sporego grona osób i firm bardzo istotna jest rozpoznawalność na tym portalu. Dobrym pomysłem jest zadbanie o pozyskiwanie jak największej ilości polubień. Przekłada się to na większy rozgłos i skuteczniejsze promowanie swojego profilu, działalności, twórczości, itp.

Kupno polubień na Instagramie – najważniejsze zalety

Polubienia na Instagramie z realnych kont

Pozyskiwanie dodatkowych polubień na Instagramie to dość złożony proces. Aby zdobywać i utrzymywać jak największą ilość polubień, należy przede wszystkim aktywnie prowadzić swój profil. Niezbędne jest więc regularne dodawanie zdjęć, filmów czy też postów. Dzięki temu obserwujący będą stale zaangażowani i informowani na bieżąco o różnych nowościach oraz innych ciekawostkach. Nie zawsze jest to jednak wystarczające do zdobycia szerokiego grona odbiorców. Dlatego właśnie warto pomyśleć o dodatkowym rozwiązaniu, jakim jest zakup polubień na Instagramie.

Na rynku dostępne są różne serwisy oferujące możliwość zakupu polubień na Instagramie oraz w innych serwisach społecznościowych. Niestety wiele z nich obejmuje polubienia przyznawane przez fałszywe konta prowadzone przez roboty. Takie polubienia nie są wartościowe, a nawet mogą doprowadzić do całkowitego usunięcia promowanego profilu, więc nie przyniosą pożądanego efektu tylko wręcz zaszkodzą profilowi prywatnemu albo firmowemu, który zdobywał polubienia w ten sposób. Przed zakupem należy więc się upewnić z jakiego źródła pochodzą polubienia.

Dobrą wiadomością jest fakt, że w sieci działają również porządne serwisy oferujące lajki insta pochodzące z prawdziwych kont prowadzonych przez żywych użytkowników, a nie przez roboty. Po prostu firmy budują bazy realnych użytkowników, którzy lajkują profile związane z ich zainteresowaniami. Warto korzystać z takich ofert, aby poprawić oglądalność swojego profilu i nie ryzykować jego zbanowania.