W wielu różnych sprawach sądowych będziemy potrzebowali twardych dowodów aby przekonać sąd do naszych racji, dlatego też powinniśmy znaleźć odpowiednią agencję detektywistyczną która może przeprowadzić dla nas prywatne śledztwo, zdobyć dowody fotograficzne lub też filmowe.

Dodatkowo detektyw będzie wówczas także świadkiem w sądzie, który poświadczy iż wszystkie zebrane dowody są prawdziwe. Trzeba bowiem pamiętać iż muszą być one zbierane w sposób legalny, detektyw nie może przekraczać prawa podczas śledztwa czy obserwacji danej osoby.

Biura detektywistyczne oferują zbieranie dowodów sądowych

Detektywi w Warszawie prowadzą sprawy z różnych dziedzin

Oczywiście z usług agencji detektywistycznych korzystają także firmy, mogą skorzystać w przypadku kiedy chcą prześwietlić kandydata na pracownika, wówczas detektyw może upewnić się czy jest to osoba godna zaufania, można to zrobić przykładowo wykorzystując media społecznościowe, dokumenty dostępne publicznie, jak również śledzić osobę i zbierać o niej informacje. Może spróbować znaleźć materiały które wykluczają go z możliwości podjęcia pracy w danej firmie. Dodatkowo agencja detektywistyczna może także sprawdzić firmę pod kątem występowania podsłuchów.

Naturalnie często detektywi biorą udział w śledzeniu małżonków podejrzewanych o zdradę, w tym przypadku dokumentacja może być ważna w sądzie, kiedy będziemy chcieli udowodnić iż rozpad małżeństwa nastąpił nie z naszej winy. Wówczas także może być to pomocny w przypadku kiedy będziemy ubiegali się o uzyskanie praw rodzicielskich. Innym przypadkiem może być także obserwacja osoby która nie płaci alimentów zasądzonych na rzecz współmałżonka, może okazać się iż pracuje ona na czarno, nie wykazując dochodów.

Kiedy decydujemy się na tego rodzaju usługi, musimy upewnić się iż są to dyskretnie i solidni detektywi warszawa oferuje znalezienie wielu firm tego rodzaju na swoim obszarze. Oczywiście powinniśmy na początku porozmawiać z osobami zatrudnionymi w agencji, przedstawić nasz problem, zapoznać się z środkami jakie mogą zostać użyte w tym przypadku.